Інноваційні вимірювальні прилади для смартфонів
ПРО НАС


Ми – група українських винахідників у сфері мікроелектроніки.

Історично наше рідне місто Київ було серед жертв Чорнобильської катастрофи в 1986 році. Тому з дитинства ми знали, як важливо намагатися уникати контакту з радіоактивними предметами, які могли б легко зустрітися в нашому житті. Пристрій, який використовується для такого контролю, називається радіаційним дозиметром. Тим не менш, ми виявили, що традиційні дозиметри, доступні на ринку, як правило, громіздкі, занадто дорогі або ж ненадійні.

Тому народилася ідея створити надійний, зручний і доступний пристрій, який дозволив би середньостатистицій людині легко, швидко і точно контролювати радіаційний фон.

І після багатьох років досліджень і розробок ми створили функціональний продукт з надзвичайно низьким енергоспоживанням. Він виявився ефективним у різних тестах, включаючи навіть тестування в космосі.

Протягом усієї нашої роботи над цим проектом ми зробили кілька інших пов'язаних з ним винаходів нано-сенсорів, які, як ми сподіваємося, зроблять життя людей безпечнішим і простішим.

© All Right Reserved. Nanosmartsensor trademark.
nssensor@gmail.com
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Имя
Телефон
Спосіб доставки
Якщо у Вас виникли проблеми із оформленням Товару або будь які інші питання, що ви їх вважаєте за доцільне обговорити до відправлення Вам Товару, поставте відмітку нижче і ми Вам зателефонуємо
Будь-які інші коментарі до Замовлення, що Ви можете залишити за бажанням
Payment method
Для подальших замовлень поверніться на сайт, натиснувши позначку закриття вікна замовлення в правому верхньому куті