Інноваційні вимірювальні прилади для смартфонів


Ви робите ремонт або Вам просто потрібно просвердлити отвір в стіні для картини?
Використовуйте наш нано-електромагнітний детектор для перевірки наявності електричних дротів.

Зображення електромагнітного нано- детектора для смартфонів NanoSmartSensor Зображення 2 електромагнітного нано- детектора для смартфонів NanoSmartSensor Зображення3 електромагнітного нано- детектора для смартфонів NanoSmartSensor


Електромагнітний детектор для смартфонів на ОС Android та iOS

300
грн.
500
грн.
  • Перетворює Ваш смартфон у надчутливий електромагнітний детектор, дрото-шукач, осциллограф
  • У реальному часі надає інформацію на Ваш смартфон щодо електромагнітних хвиль у розмірності В/м (вольт на метр) в навколишньому середовищі
  • Компактний, зручний, надчутливий детектор працює зі смартфонгами, планшетами і комп'ютерами, обладнаними входом 3,5 м, а також ОС iOS за умови використання перехідника на 3,5мм вхід
  • Ви зможете заощадити, придбавши комплекти "Дозиметр+Електромагнітний детектор" або "Дозиметр+Електромагнітний детектор+Оптичний Детектор"
  • Для ще більшої зручності використання та зберігання приладу Ви, також, можете придбати алюмінієвий футляр-брелок 9-ти різних кольорів
Електромагнітний детектор від NanoSmartSensor™


Перетворює Ваш смартфон у надчутливий прилад для пошуку електричних дротів, визначник і вимірювач електромагнітних полів (ЕМП), осцилограф та аналізатор спектру


ЕМ детектор від NanoSmartSensor™ це мініатюрний сенсор, який підключається в аудіо вхід (3,5мм) Вашого смартфона, планшету або комп'ютеру.

За допомогою безкоштовних додатків можна легко знайти приховані дроти під напругою, виміряти інтенсивність електричного поля, дізнатися, як змінюється поле в часі (отримати осцилограму) і дізнатися його низькочастотний спектр. Також детектор ЕМ дозволить визначити джерела імпульсних полів.

На екрані вашого пристрою в режимі реального часу Ви зможете побачити електричні поля, а також визначити їх спектр і виміряти напругу.


ЕМ детектор - це: електричний сенсор, упакований з підсилювачем в корпус з високоміцної нержавіючої сталі і герметизований високоякісною епоксидною смолою (повністю герметично). Для підключення до телефону має міцний нікелевий роз'єм стандарту 3,5 мм (4 pin).


Принцип роботи: полягає в перетворенні енергії електричного поля в електричний сигнал, його подальшому зміцненні і видачі на мікрофонний вхід мікрофону пристрою для обробки програмою.


Працює: З комп'ютерами, смартфонами і планшетами для Android, iOS, Windows і Linux, а також з модулями Arduino. Якщо пристрій не має аудіовходу 3,5 мм, він підключається через AUX-адаптер, аудіоадаптер USBабо адаптер для навушників Bluetooth.

Мініатюрний, легкий, портативний, зручний, надійний і «розумний» пристрій, в ударостійкому герметичному виконанні. Простий у використанні та зберіганні.

Не вимагає додаткових джерел живлення.

Кожен пристрій зібраний вручну з матеріалів найвищої якості і перевірений перед доставкою!

На кожен пристрій діє гарантія - 12 місяців.Рекомендації по застосуванню и програмному забезпеченню

1. Увімкніть в смартфоні режим «Політ»

2. Вставте ЭМ детектор щільно до упору

3. З'явиться значок «гарнітура» (не на всіх смартфонах)

4. Відкрийте додатокДодатки

Підійде будь-яке програмне забезпечення, яке аналізує звукові сигнали з мікрофона.


Вимірювання напруги електромагнітного поля:

1. Встановіть безкоштовний додаток «Smart EM Checker».

2. Зайдіть в налаштування і виберіть тип смартфона, відповідний вашому (один раз при першому запуску).

3. Натисніть велику сіру кнопку на екрані і почніть вимірювати.


Пошук електропроводки в стінах:

1. Встановіть безкоштовний додаток «FFT Spectrum Analyzer».

2. В додатку перемкніть «Sq» на «Lin», а дискретний повзунок ліворуч на екрані, встановіть в крайньому верхньому положенні (Діапазон частот буде звужено до 600 Гц).

3. Повзунком у правій частині екрана встановіть зручний рівень чутливості для пристрою.

4. Почніть пошук електропроводки. Коли знайдете дріт під напругою, це відобразиться на спектрі у вигляді піку 50 Гц.


Виявлення імпульсних ЕМП:

1. Встановіть безкоштовний додаток «Sound Oscilloscope».

2. Кнопкою «+» встановіть зручний для Вас рівень чутливості пристрою.

3. Почніть пошук. Коли знайдете джерело імпульсних ЕМП це відобразиться на осцилограмі у вигляді піків.


Важливо: Корпус датчика - антена і має ємнісне з'єднання з підсилювачем, тобто постійна точка не підключена до телефону, і теоретично вони можуть доторкнутися до чого завгодно. При пошуку електропроводки краще не ризикувати і не чіпати дроти!


Як електромагнітне поле (ЕМП) впливає на організм людини?

Сучасні дослідження доводять, що електромагнітне поле впливає на організм людини, а електроприлади, створені для полегшення нашого життя, а також стіни квартир, будинків і офісів, пронизані електропроводки, генерують ЕМП далеко не нешкідливі для здоров'я людини.


Біологічний ефект ЕМП: Різні дослідження показали високу біологічну активність ЕМП у всіх діапазонах частот.

Найбільш чутливі до впливу ЕМП: нервова система, імунна, ендокринна, статева. Також при багаторічному впливі відбувається накопичення біологічного ефекту ЕМП, що може сприяти розвитку дегенеративних процесів в центральній нервовій системі людини, пухлин і гормональних захворювань. Діти, вагітні жінки, люди з порушеннями серцево-судинної, гормональної, нервової, імунної систем особливо вразливі від електромагнітних хвиль.

Вплив нервової системи: Можливе порушення передачі нервових імпульсів з подальшим розвитком вегетативної дисфункції (невротичного і астенічного синдрому), відчуття слабкості, дратівливості, швидкої втоми, порушення сну. Порушується вища нервова активність - ослаблення пам'яті і розвиток стресових реакцій.

Вплив на серцево-судинну систему: Порушення проявляються в лесяткості серця і артеріального тиску, підвищеному ризику гіпертонії, болю в серці. У крові спостерігається зменшення кількості білих кров'яних клітин і еритроцитів.

Вплив на імунну та ендокринну системи: Дослідження показали, що вплив електромагнітних полів порушує імуногенез, обтяжуючи хід інфекційного процесу. Дія високо інтенсивних ЕПП призводить до гнітючого впливу на Т-систему клітинного імунітету. Під впливом ЕМП виробляється більше адреналіну, підвищується згортання крові, знижується активність гіпофіза.

Вплив на статеву систему: Більшість дослідників вважають ЕМП тератогенним фактором. Найнебезпечнішими є ранні стадії вагітності. Інтенсивний вплив електромагнітного випромінювання на жінку може спровокувати дострокові пологи, а також вплинути на розвиток плода і збільшити ризик вроджених захворювань.Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Имя
Телефон
Спосіб доставки
Якщо у Вас виникли проблеми із оформленням Товару або будь які інші питання, що ви їх вважаєте за доцільне обговорити до відправлення Вам Товару, поставте відмітку нижче і ми Вам зателефонуємо
Будь-які інші коментарі до Замовлення, що Ви можете залишити за бажанням
Payment method
Для подальших замовлень поверніться на сайт, натиснувши позначку закриття вікна замовлення в правому верхньому куті
© All Right Reserved. Nanosmartsensor trademark.
nssensor@gmail.com