Інноваційні вимірювальні прилади для смартфонів


Виміряйте робочі параметри електрообладнання, підключеного до електромережі за допомогою оптичного нанодетектора пульсації світлаЗображення оптичного нано- детектора пульсації світла для смартфонів NanoSmartSensor Зображення 2 оптичного нано- детектора пульсації світла для смартфонів NanoSmartSensor Зображення 3 оптичного нано- детектора пульсації світла для смартфонів NanoSmartSensor


Оптичний детектор пульсації світла для смартфонів на ОС Android та iOS

300
грн.
500
грн.
  • Перетворює Ваш смартфон у надчутливий вимірювач пульсації і якості світла
  • Вимірює миготіння, пульсацію та широтно-импульсну модуляцію світла від ламп освітлення, екранів смартфонів, планшетів і телевізорів
  • Компактний, зручний, надчутливий детектор працює зі смартфонами, планшетами і комп'ютерами на ОС Android та Windows, що мають 3.5 мм вхід, а також ОС iOS за умови використання перехідника на 3,5мм вхід
  • Ви зможете заощадити, придбавши комплекти "Дозиметр+Електромагнітний детектор" або "Дозиметр+Електромагнітний детектор+Оптичний Детектор"
  • Для ще більшої зручності використання та зберігання приладу Ви, також, можете придбати алюмінієвий футляр-брелок 9-ти різних кольорів
Оптичний детектор від NanoSmartSensor™

Перетворює ваш смартфон в високочутливий пристрій для виявлення модуляції світлового потоку, визначення і вимірювання пульсації світла, осцилограф і модулятор

Деякі джерела світла повинні пульсувати (блимати), такі як ІЧ-пульти - вони передають команди управління. Однак від більшості джерел ми очікуємо рівномірного світлового потоку. Насправді всі джерела світла створюють нерівномірний світловий потік (пульсація, миготіння) - який має два аспекти:

1. Нерівномірність світлового потоку несе інформацію про його причину: погану якість електроніки, несправності, перевантаження, знос...

2. Пульсація світла неминуче шкодить зору, а також погіршує якість фото і відео зйомки.


Таким чином, за допомогою недорогого, компактного, але потужного інструменту для виявлення, вимірювання і візуалізації пульсацій світла можна мати відповіді на вищезазначені питання і приймати правильні рішення.


Зустрічайте детектор пульсації світла від NanoSmartSensor™


Оптичний детектор від NanoSmartSensor™ - це мініатюрний датчик, який підключається до аудіовходу (3,5 мм) вашого смартфона, планшета та комп'ютера.

За допомогою безкоштовних додатків ви з легкістю зможете дізнатися, чи блимає світло, і, якщо так, - з якою частотою і амплітудою. Визначте, як з часом змінюється світловий потік (отримаєте осцилограму) і вивчіть його спектр. Також оптичний детектор дозволить виявити випадкові процеси в джерелах світла, які можуть бути викликані перегрівом, поганим контактом або коротким замиканням.

Оптичний детектор це: оптичний датчик, упакований разом з підсилювачем в корпусі з високоміцної нержавіючої сталі і герметизований високоякісною епоксидної смолою (повністю герметично). Для підключення до телефону є міцний нікелевий роз'єм стандартний 3,5 мм (4 штифта).

Принцип роботи: полягає у перетворенні енергії потоку світла в електричний сигнал, виділення із нього змінної складової, її наступне підсилення і видачу у вхід мікрофону приладу для обробки програмою.

Він працює: з комп'ютерами, смартфонами і планшетами для Android, iOS, Windows і Linux, а також з модулями Arduino. Якщо пристрій не має аудіовходу 3,5 мм, він підключається через AUX-адаптер, аудіоадаптер USBабо адаптер для навушників Bluetooth.

Мініатюрний, легкий, портативний, зручний, надійний і «розумний» пристрій, в ударостійкому герметичному виконанні. Простий у використанні та зберіганні.

Не потребує додаткових джерел живлення.

Кожен пристрій збирається вручну з матеріалів найвищої якості і перевіряється перед доставкою!

На кожен пристрій діє гарантія - 12 місяців.Рекомендації щодо застосування та програмного забезпечення

1. Увімкніть в смартфоні режим «Політ»

2. Вставте детектор щільно до упору

3. З'явиться позначка «гарнітура» (не на всіх телефонах)

4. Відкрийте додатокДодатки

Підходить будь-яке програмне забезпечення для аналізу звукових сигналів з мікрофона.


Порівняння джерел світла за імпульсом амплітуди (в умовних одиницях):

1. Встановіть безкоштовний додаток «Smart EM Checker».

2. Натисніть велику сіру кнопку на екрані і почніть вимірювання.

3. Порівняйте показання з аналогічним вимірюванням іншого джерела: той, що дасть більшу цифру – миготить сильніше!

4. Лампи розжарювання миготять вельми сильно, але плавно і з подвійною частотою мережі (100 Гц) - це не впливає на зір, і вам не потрібно перевіряти їх на пульсацію.

5. При придбанні світлодіодних ламп вимагайте перевірок: якість електроніки в них (а значить і амплітуда миготіння) - відрізняються в рази!

6. Миготіння дисплеїв значно залежить от яскравості (показник ШІМ): чим вище яскравість, тим менше миготіння. Іноді навіть незначне зниження яскравості призводить до збільшення миготіння в рази!Аналіз процесів в бортовій мережі автомобіля:

1. Встановіть безкоштовний додаток «FFT Spectrum Analyzer».

2. В додатку перемкніть «Sq» на «Lin».

3. Увімкніть лампу освітлення в салоні автомобіля і піднесіть до неї детектор.

4. Якщо двигун не працює і «все вимкнено» то додаток не має відображати жодних піків.

5. Увімкніть двигун. У додатку повзунком праворуч від екрану встановіть комфортний для вас рівень чутливості, а повзунком зліва від екрану встановіть діапазон частот, щоб екран смартфона міг чітко бачити пік від генератора, що рухається по екрану зліва направо при збільшенні оборотів двигуна.

6. Пік від генератора – це частота его оборотів, його має бути видно «погано» (мати невелику амплітуду). Чим більше амплітуда, тим сильніше вплив генератора, що свідчить про проблеми в електричній системі: слабка батарея, або погана електропроводка, або генератор вимагає ремонту.

7. Увімкніть аудіосистему та поступово додайте гучність. Починаючи з певного рівня, на екрані смартфону почне з'являтися спектр від музики – це межа електропроводки. Якщо межа приходить на гучності, при якій ви не слухаєте музику - то вам не потрібно нічого робити з проводкою, і хрипи і т.п. , дефекти звуку слід усунути, замінивши акустику або підсилювач. Якщо межа настає раніше - то електропроводка не відповідає вашій гучності і потрібно поставити конденсатори.

8. Аналогічним чином генератор може бачити роботу перетворювачів ксенонових ламп - чим вище піки, тим гірше.

9. Перевіряючи самі ксенонові лампи, не наведіть датчик на лампу, особливо поблизу! Відійти на 5 м і більше, або наведіть датчик на відбиття (від стіни, асфальту...).

10. Деякі агрегати електрообладнання можуть створювати сильні перешкоди в електричній системі автомобіля (дають великі піки на екрані), наприклад, вентилятор охолодження двигуна – це нормально.Перевірка ІЧ-пультів:

1. Встановіть безкоштовний додаток «Sound Oscilloscope».

2. Кнопкою «+» встановіть зручний для Вас півень чутливості приладу.

3. Наведіть промінь ІЧ-пульта на детектор. Роботу пульта буде видно наосцилограмі у вигляді піків. Якщо батареї у пульті слабкі, всі кнопки або не працюватимуть, або будуть спрацьовувати ненадовго. Якщо є проблема з окремими кнопками, тільки вони не будуть працювати.Визначення частоти обертання:

1. Встановіть будь-який додаток, що вимірює частоту імпульсів, що надходять до входу мікрофона (наприклад, програмне забезпечення дозиметра).

2. Наведіть лазерний промінь вказівника на обертовий об'єкт і захопіть відбитий промінь датчиком. Частотою імпульсів в застосуванні буде частота обертання!

3. Якщо ви хочете переконатися, що все робите правильно, перегляньте його візуально, переглянувши відбитий промінь у додатку «Sound Oscilloscope».


Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Имя
Телефон
Спосіб доставки
Якщо у Вас виникли проблеми із оформленням Товару або будь які інші питання, що ви їх вважаєте за доцільне обговорити до відправлення Вам Товару, поставте відмітку нижче і ми Вам зателефонуємо
Будь-які інші коментарі до Замовлення, що Ви можете залишити за бажанням
Payment method
Для подальших замовлень поверніться на сайт, натиснувши позначку закриття вікна замовлення в правому верхньому куті
Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію
© All Right Reserved. Nanosmartsensor trademark.
nssensor@gmail.com